Konkurs dla studentów informatyki

Firma Iron Mountain pomaga organizacjom na całym świecie zmniejszać koszty i ryzyko związane z ochroną i przechowywaniem informacji. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania dokumentacją, ochrony danych i niszczenia informacji. Posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do rozwiązywania skomplikowanych problemów związanych z zarządzaniem informacją, jej bezpiecznym przechowywaniem i niszczeniem. Dzięki niezrównanemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy w zakresie bezpieczeństwa jesteśmy jednym z wiodących na świecie dostawców usług w następujących obszarach:

  1. Zarządzanie dokumentacją i jej przechowywanie
  2. Skanowanie i digitalizowanie
  3. Kopie zapasowe i odzyskiwanie
  4. Bezpieczne niszczenie dokumentów papierowych i nośników danych

Celem Iron Mountain jest misja edukacyjna. Zależy nam na edukacji naszych klientów ale również osób młodych, które za kilka lat będą stały przed ważnymi decyzjami dotyczącymi wyboru dostawców usług outsorcingu. Zorganizowany przez dział marketingu konkurs miał na celu przede wszystkim kompleksowe przekazanie wiedzy dotyczącej usług Iron Mountain Polska a także edukacja studentów w zakresie bezpieczeństwa przechowywanych informacji. Zależy nam na pokazaniu jakie zagrożenia spotykają dziś przedsiębiorców, którzy nie dokładają szczególnej staranności w procesie przetwarzania danych osobowych klientów.

Po zdobyciu wiedzy zaprezentowanej podczas spotkania w naszym Wrocławskim magazynie, studenci mieli kilka tygodni na przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej działalności IM. Kilkanaście osób przygotowało świetne prace. Były bardzo różne i ciężko było nam wybrać.

W ub. tygodniu jury konkursowe wybrało finalnie trzy najlepsze prace, które spełniały wszystkie warunki określone w regulaminie konkursu. Do zwycięskiej trójki zakwalifikowali się:

  1. Piotr Kulla,
  2. Anita Gałużan oraz
  3. Arkadiusz Dwojak.

O tym, kto zajął zwycięskie I miejsce studenci dowiedzą się podczas uroczystej kolacji, które odbędzie się w połowie lipca we Wrocławiu.

Dodatkowo, na początku września na uczelni dla wszystkich studentów zorganizujemy wykład poświęcony wiedzy z zakresu zarzadzania informacją.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za nakład pracy!

Z pozdrowieniami
Agnieszka Narewska
Specjalista ds. marketingu i wsparcia sprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *